Субота, 04.05.2024, 02:23

Головна » Файли » Національно-патріотичне виховання » Заходи 2014

Урок мужності
12.12.2014, 11:45

Держава і громадянське суспільство роблять зараз усе можливе для відновлення миру та порядку в країні, відбиття зовнішньої агресії проти України.

Школа завжди привертала увагу дітей до питань збереження миру задля забезпечення прогресу людства. Саме тому, 8 грудня 2014 року  учнями Мархалівської ЗОШ було проведено  Урок мужності «…І мужність нас не покине».

Метою уроку було:

-  формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого;

- виховання громадянських почуттів, свідомої соціальної активності та відповідальності;

- формування й розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни, на прикладі подвигу людей старшого віку та дітей війни.

- виховання почуття поваги до рідної землі та людей, які захищають її.

Гостями заходу стали дружина воїна АТО Литовченка Євгена, який на даний час перебуває в госпіталі –  Литовченко Марина, та їх донечка Марія, дружина загиблого воїна  - односельчанина Шпака В., матері воїнів АТО.

«Юні патріоти» ще раз переконалися, що Україна є і залишиться незламною, нескореною та цілісною на всі віки, якщо її захищають такі герої!

Категорія: Заходи 2014 | Додав: school
Переглядів: 491 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0