Вівторок, 16.04.2024, 19:01

Головна » 2019 » Лютий » 7 » БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ
БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ

Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет — це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини та відчувають себе частиною спільноти. Проте саме Інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров’я.

06.02 19 до Дня безпечного інтернету заступником директора з навчально-виховної роботи Білоус Г.А. для учнів 8-9х класів було проведено урок на тему безпеки підлітків від сексуальних ризиків в мережі інтернет. Метою уроку було сформувати в учнів закладу освіти уявлення про актуальні ризики в Інтернеті, пов’язані з надсиланням власних інтимних фото. Під час уроку учні переглянули відеоролик «Online сексуальне насильство над дітьми в Інтернеті (онлайн-грумінг)», опрацювали матеріал презентації та узагальнили прослуханий матеріал, виконуючи завдання в групах , а потім обговоривши всі питання кожної з груп, зробили висновки.

Урок допоміг учням:

- зрозуміти зміст понять «секстинг» та «онлайн-грумінг»;

- усвідомити наслідки секстингу та онлайн-грумінгу;

- учні дізнались, як слід діяти та де можна отримати допомогу у разі потрапляння в ситуації секстингу чи онлайн-грумінгу.

Підсумовуючи урок, Білоус Г.А. пояснила дітям, що їхнє життя – це найголовніше, що у них є, нам потрібно берегти його, дбаючи про душу і тіло,і нікому не потрібно дозволяти занепастити вас та ваше життя!

Переглядів: 272 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/2
«  Лютий 2019  »