Четвер, 25.04.2024, 09:16

Головна » 2019 » Лютий » 6 » ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ
ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

З кожним роком все більше дітей користується інтернетом у повсякденному житті. Можливість підключитися до Мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції. Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет — це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя. Діти, як найбільш активна й допитлива аудиторія, часто першими знайомляться з новими технологіями, випереджаючи в технічній освіченості дорослих людей. У цьому є позитивна сторона: підвищення рівня ерудиції, формування навичок спілкування з людьми, але є й негативна: відсутність життєвого досвіду, що, як правило, підвищує ризики зіткнення з онлайн-загрозами. З метою поглиблення і розширення знань з основ безпечної роботи в Інтернеті учні 9 класу на чолі з вчителем інформатики Кириченко О.М. провели виховний захід для учнів 3-4 класів на тему «Безпечний Інтернет». Під час заходу розповіли учням про результати тестування яке було проведено напередодні, серед учнів початкової школи; наголосили актуальність безпечного користування Інтернетом; пояснили основні види загроз які трапляються в мережі та як захистити себе від них; розповіли життєві ситуації, які траплялися з учнями та мали негативні наслідки, провели опитування-гру для перевірки засвоєння правил безпечного використання Інтернету; роздали учням буклети-пам’ятки.

Переглядів: 319 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/2
«  Лютий 2019  »