Четвер, 02.05.2024, 08:57

Головна » 2017 » Травень » 12 » ДЕНЬ МАТЕРІ В УКРАЇНІ – ОДНЕ З НАЙЧУТТЄВІШИХ СВЯТ
ДЕНЬ МАТЕРІ В УКРАЇНІ – ОДНЕ З НАЙЧУТТЄВІШИХ СВЯТ

День матері у 2017 році в Україні припадає на 14 травня. До цієї дати залишилося всього кілька днів. Це ідеальна кількість часу, щоб вирішити: як привітати із Днем матері свою маму.

Мама – перше слово. Мама – одна з найдорожчих у світі. Мама – людина, яка завжди буде в твоєму серці. Мама – жінка, з якою ти так часто сваришся, але вона завжди тебе пробачає. Мама – та, яка дала життя.

Вдячність мамі варто говорити кожен день, адже ніхто не вічний… Але є одна особлива дата – коли кожен повинен привітати свою маму.

У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.

Історія свята така: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.

Її старання увінчалися успіхом - в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина для своїх дітей.

Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Подаруйте своїй мамі вихідний день! Просто тіште її своїми компліментами і посмішками. Обніміть її міцно і скажіть: "Мамо, я дякую тобі!"

Переглядів: 451 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2017  »