Четвер, 09.05.2024, 12:57

Головна » 2020 » Лютий » 4 » МИ – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!
МИ – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!

Велике значення в сучасній школі приділяється безпеці життєдіяльності та формуванню в учнів свідомого ставлення до свого здоров`я.

Аби розширити уявлення здобувачів освіти про здоровий спосіб життя, свідомого ставлення до свого здоров’я, навчити розпізнавати корисні і шкідливі звички, сприяти дотриманню учнями правил здорового способу життя, в закладі освіти проходить тиждень «Ми - за здоровий спосіб життя!»

Дітям важливо знати про корисне та шкідливе харчування, про небезпеки, які їх можуть чекати в житті, а також вміти протистояти недобрим намірам та вчинкам, старатись не потрапляти в небезпечні ситуації і знати як діяти, коли в них потрапив. Кожна людина повинна берегти і зміцнювати своє здоров`я.

Учні початкової ланки, (1-4 класи), активно долучились до роботи. Вони відкрили виставку малюнків «Корисні та шкідливі звички», а четвертокласники провели виховний захід «Суд над викрадачами часу!». Другокласники провели спортивні змагання «Веселі перегони».

Іграшки, одяг, шкільні речі можна купити за гроші, але здоров`я не купиш. Тому здоров`я вважають найдорожчим скарбом. Саме тому з раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

Ми – за здоровий спосіб життя!

Переглядів: 729 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »