Субота, 04.05.2024, 00:03

Головна » 2018 » Березень » 26 » ПЕРВОЦВІТИ ПРОСЯТЬ ЗАХИСТУ
ПЕРВОЦВІТИ ПРОСЯТЬ ЗАХИСТУ

Щороку на початку весни в Україні знищується мільйони ранньоквітучих рослин - первоцвітів. Серед них - підсніжник звичайний, шафран Гейфеля, рябчик шаховий, білоцвіт весняий, сон великий, проліска дволиста та ін. Більшість цих видів занесені до Червоної книги України. Масова торгівля первоцвітами призводить до їх зникнення в природі. Збирання первоцвітів дуже шкідливе для природи тим, що не дає можливості рослинам утворити насіння. До того ж ушкоджуються сусідні квітки, ламаються стебла та бруньки, повністю нівечаться рослини. Кожного року у Мархалівському НВК проходить акція «Первоцвіти просять захисту».

Мета акції – привернути увагу до проблеми охорони та збереження ранньоквітучих рослин, навчити дітей відчувати, розуміти та оберігати цю надзвичайну красу, розвивати почуття відповідального ставлення до природи, формувати у підростаючого покоління екологічну культуру, природоохоронні навички.

В рамках акції відбудуться конкурси:

• на кращий звіт, відеозапис, презентацію про організацію роботи з охорони первоцвітів;
  • на кращий малюнок (для дітей 6-9 років) на тему: «Захистіть первоцвіти».
  • на кращий плакат, стінгазету (для дітей 9 -13 років) на тему: «Первоцвіти потребують нашого захисту»;
  • на кращу творчу роботу (твір, казка, оповідання, легенда (у друкованому вигляді);
  • на кращу агітаційну листівку (в довільному форматі).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в акції і зробити свій внесок в охорону первоцвітів! Ми сподіваємося, що акція надихне вас не зривати, не купувати первоцвіти та подарує можливість милуватися красою цих чудових квітів наступним поколінням.

Переглядів: 764 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »