Понеділок, 29.04.2024, 17:12

Головна » 2018 » Травень » 26 » СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА
СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Останній шкільний дзвоник. Ще один навчальний рік добіг до кінця. Вишиванки, букети квітів та банти – основні атрибути свята… Свято Останнього дзвоника радісне і хвилююче водночас, адже наші випускники ставлять крапку у багаторічному шкільному марафоні. Здається, нещодавно кожен з них прийшов до школи – маленьким, несміливим та допитливим. Нині ж вони стали дорослими та готовими підкорювати увесь світ. Ними пишаються батьки, вчителі та жителі села. Їм цього дня були адресовані усі найкрасивіші слова, пісні та вірші. Теплі побажання лунали цього дня на адресу випускників від директора НВК Шевченко Л.М., сільського голови Петренка В.В., першої вчительки Павловської С.М., класного керівника Петрусенка В.В., вчителів, батьків, гостей, друзів. Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу… Будьте гордістю для своїх батьків, вчителів, рідного села та України. Залишайтесь патріотами держави. Нехай щастить Вам, дорогі випускники! А всім школярам бажаємо цікавих та захоплюючих моментів під час літніх канікул.

Хай благословенними будуть Ваші дії і наміри, легкими і радісними – будні, чистими і світлими – життєві горизонти.

Переглядів: 343 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »