Четвер, 02.05.2024, 06:45

Головна » 2018 » Грудень » 5 » ВІДКРИТТЯ БУККРОСИНГУ
ВІДКРИТТЯ БУККРОСИНГУ

Палаючі очі малечі та зацікавлені у старшокласників та вчителів… Для сільських дітлахів відкриття буккросингу в закладі освіти – справжнє свято. Яскравий, цікавий, наповненний сучасною дитячою та підлітковою літературою куточок! Тепер у дітей є можливість у будь-який час прийти сюди, почитати та обмінятися думками один з одним.

Буккросинг – всесвітнє книжкове мандрування з рук в руки, з дому в дім, з країни в країну. Він допомагає розбудити інтерес до книги та прищепити культуру читання. Саме тому ми долучились до популярного у світі буккросингу, який ще можна назвати книгообертом. Все дуже просто: людина, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці для того, щоб інша людина могла цю книгу знайти і прочитати. Читання - це розвиток мовного запасу, уяви, світогляду, навичок комунікації. А буккросинг робить процес читання ще більш цікавим і модним.

Полиці буккросингу наповнилися сьогодні надзвичайно цікавою і різноманітною літературою, яку за сприянням голови Васильківської РДА Одинця В.І. та його команди, подарували представники компанії «КЛО». Дякуємо вам.

Можливо на твоїй книжковій полиці сумують чудові книги, які ти вже давно прочитав, і можеш відпустити у вільне плавання? Стань учасником шкільного буккросингу! Принось книги, які тобі не шкода поділися з іншими, бери замість них нові та читай!

Переглядів: 277 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2018  »