Понеділок, 29.04.2024, 16:36

Головна » 2018 » Травень » 13 » З ДНЕМ МАТЕРІ!
З ДНЕМ МАТЕРІ!

Століттями історію вершили чоловіки, але за кожним, навіть сильним воїном, стояла жінка - його мати. В усі часи, всі народи пов’язували з нею найсокровенніше, возвеличували її, як найбільшу святиню. Вона – корінь життя, берегиня роду людського, вона та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ усе ясніше.

Багато спогадів залишає в душі рідна оселя, де голубили нас теплі руки, раділи ласкаві рідні очі, де живе материнська любов… Мама - наш Ангел-охоронець, вона подарувала нам життя, вчить нас людських правил, оживляє наш розум, вкладає в наші душі добрі слова.

У цей святковий, весняний день зичимо всім мамам, майбутнім і теперішнім, міцного здоров’я, щасливих очей, спокійних ночей, лагідних посмішок та багато-багато прекрасних і незабутніх моментів у житті!

Спасибі Вам за життя, за підтримку та за любов! Бажаємо не знати труднощів, поразок та невдач, в будь-який день залишатися найкращою мамою з добрим серцем, наповненим великою любов’ю до своїх дітей та щирою гордістю за їх перемоги та невдачі. Тож здоров'я Вам, тепла і благополуччя. Хай під променями травневого сонця розтануть усі Ваші негаразди!

Переглядів: 270 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2018  »