Неділя, 05.05.2024, 13:43

Головна » Файли » Методична робота

У розділі матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Збирання грибів - не лише відпочинок, а й напружена праця, під час якої потрібно бути зосередженим та уважним. Міністерство охорони здоровя України повідомляє, що останнім часом в Україні почастішали випадки отруєння грибами.

Методичні рекомендації | Переглядів: 1317 | Завантажень: 0 | Додав: school | Дата: 24.09.2017 | Коментарі (0)

Пожежа - це лихо, під час якого вогонь виходить з-під контролю.Часто пожежі виникають з вини школярів. Велику небезпеку становлять вогнища, що розпалюють діти поблизу будівель та будівельних майданчиків.

Методичні рекомендації | Переглядів: 1394 | Завантажень: 0 | Додав: school | Дата: 19.09.2017 | Коментарі (0)

Методичні рекомендації щодо профілактики отруєння грибами

Збір грибів у наших лісах починається ранньою весною і закінчується пізньої осені, плодоносять гриби хвилями в залежності від погодних умов. Цікаво і дуже корисно збирати гриби, довгі прогулянки лісом, позитивні емоції - це насамперед відмінний відпочинок. Але найголовніше правило: перш ніж іти в ліс за грибами, необхідно ретельно вивчити ознаки різних видів грибів, щоб зуміти відрізнити справжні їстівні лісові гриби від отруйних. Лісові гриби дуже корисні для людини, в них містяться білки, жири, цукри і багато вітамінів. За твердженням медиків, вони покращують обмін речовин і зміцнюють нервову систему. Грибами також харчуються багато тварин, що живуть у лісах.

Методичні рекомендації | Переглядів: 1011 | Завантажень: 35 | Додав: school | Дата: 30.10.2014 | Коментарі (0)