П`ятниця, 29.03.2024, 11:10
Вітаю Вас Гость | RSS

Мархалівський НВК

!--
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 81
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Історія школи

МАРХАЛІВСЬКИЙ НВК "ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДНЗ" 

 

У мальовничому селі Мархалівка, розташованому за 10 кілометрів від столиці нашої України, серед могутніх велетнів - дубів та сосен розташувалась загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Історія її цікава і загадкова. Почала функціонувати школа ще з 30-х років. У школі було 4 класні кімнати і працював лише один учитель. У тяжкі воєнні часи приміщення школи стало колгоспною коморою і існувало в такому статусі до 1953 року. Навчання дітей проводилось у занедбаному будинку сільського вчителя. Учителювала  у 50 роки Матвієнко Любов Петрівна.

            У 1953 році школу було реорганізовано в семирічну, а згодом у восьмирічну. Директором школи був Бенедицький Григорій Кузьмович. З 1974 року по 1993 директорував Гаврилюк Григорій Романович, добудував стареньке шкільне приміщення. У школі з’явився новий спортзал, їдальня та декілька класних приміщень. І тоді навчалося близько трьохсот учнів.

            У 1993 році у Мархалівську школу прийшов енергійний ініціативний директор Ромашко Олександр Миколайович, зусиллями якого школа була реорганізована у середню. За наполегливу працю був нагороджений знаком " Відмінник освіти України". У 1996 році був перший випуск  учнів11 класу, класним керівником якого була Єніна Лариса Іванівна. На той час у селі не було ще й сільської ради. Щоб отримати хоч яку - небудь допомогу для школи, потрібно було їздити до сусіднього села Іванковичі, якому була підпорядкована Мархалівка. І тоді Ромашко О. М. поставив собі за мету створити ще й сільську раду і мрія його здійснилась весною 1995 року.

            З 2001 по 2019 рік школу очолювала відмінник освіти України Шевченко Людмила Михайлівна. За цей період школа поповнилась новими меблями, створено  комп’ютерний клас, новий методичний кабінет, відкрито групу дитячого садочку. Школа реорганізована в навчально-виховний комплекс "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ".

              З жовтня 2019 року в.о. директора НВК Глов’як Людмила Василівна.

За роки існування середньої загальноосвітньої школи випущено 18 медалістів, Семенюк Дмитро, учень 11 класу є переможцем ІV  етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та бронзовим призером  Міжнародної олімпіади, що відбулася 15-20 липня 2013 року в м. Берн (Швейцарія). . Більшість випускників здобувають вищу освіту. На жаль, учнів у школі зменшується, але є всі умови для здобуття знань.

            У НВК працює 18 учителів. 9 з них мають вищу категорію, 3 - першу категорію, 4 - другу, 2 - категорію " спеціаліст". Шевченко Л. М.,Пустова М.М., Захарченко Т.І. мають  звання " старший учитель",   Шульженко М.М.  нагороджена  Ювілейною медаллю до 20 - річчя незалежності України та має звання "Вчитель-методист", Шевченко Л.М. нагороджена знаком "Відмінник освіти України", та має звання вчитель-методист.

           На даний час у школі навчається 103 учні та одна різновікова група (20 дітей). 46% відсотків школярів мають високий та достатній рівень знань.

Учителі школи проводять посильну роботу з обдарованими дітьми. Учні беруть активну участь у І (шкільному) та ІІ (районному) етапах предметних олімпіад; Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах, а саме: "Колосок", "Геліантус", "Соняшник", "Sunflower", "Кенгуру", "Бобер", знавців української мови імені П.Яцика, та ін. 

Цікавою формою роботи в закладі освіти є організація змагань  між учнями за такими номінаціями:

"Найрозумніший клас року"

"Найрозумніший учень року"

"Юний олімпієць" та інші.

         Робота педагогічного колективу спрямована на  виконання таких завдань:

            --підвищення якості знань учнів з базових  предметів навчального плану школи;

            --удосконалення професійної майстерності педагогічних працівників шляхом організації роботи ШМО учителів - предметників, класних керівників, учителів початкових класів;

            --розвиток учнівського самоврядування;

            --забезпечення ефективної роботи методичного кабінету школи;

            --підвищення рівня позаурочної роботи з навчальних предметів ;

            --продовження роботи щодо забезпечення охорони та зміцнення здоров'я учнів.

        

Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Корисні посилання
 Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МО Головне управління освіти і науки Київської облдержадміністрації КОІПОПК УЦОЯО КРЦОЯО  pedpresa.com

Мархалівська ЗОШ © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz