Четвер, 28.03.2024, 22:10

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 14
Сторінки: 1 2 »

Жити — значить спілкуватися! Усе живе якимось чином спілкується.

Вчителям | Переглядів: 587 | Додав: school | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

Допомогти молодому спеціалісту адаптуватися в колективі — завдання самого колективу. Адаптація — це взаємне пристосування працівника та організації. У системі чинників, що впливають на цей процес, на першому місці стоїть емоційне спілкування. Адже в перші місяці роботи емоційне напруження — величезне. У цей період молодий спеціаліст робить чимало помилок, зазнає постійних невдач, і найголовніше: йому здається, що всі бачать ці помилки, засуджують, негативно оцінюють.

Вчителям | Переглядів: 398 | Додав: school | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

ВПЛИВ ВЗАЄМИН ДИТИНИ Й ДОРОСЛОГО
НА ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНИХ НАСТАНОВ У ДІТЕЙ
Батькам | Переглядів: 681 | Додав: school | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

Вплив стресу буває настільки інтенсивним, несподіваним і стрімким, що може серйозно позначитися на нашому здоров’ї (а часом і житті). У цих випадках кожному необхідно твердо знати основи першочергової самодопомоги. До заходів такої допомоги зазвичай відносять такі:

Батькам | Переглядів: 426 | Додав: school | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

Зовнішнє незалежне тестування — це важлива подія в житті кожного абітурієнта, тому в день перед тестуванням варто приділити собі та своєму відпочинку максимум часу.
Зовнішнє незалежне тестування вимагає багато уваги. Тому напередодні ЗНО не варто себе перевантажувати, постійно тренуючися складати тести, знову й знову вивчаючи нотатки або підручники.
Необхідно:​​
Учням | Переглядів: 329 | Додав: school | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

Навчальний рік добігає свого кінця, і на учнів, які закінчують різні ступені навчання, чекають екзаменаційні випробування. Звернемо увагу на деякі аспекти успішного підготовлення до них.
Підготовка до зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) та державної підсумкової атестації (ДПА) — це трудомісткий процес. І не завжди відмінне знання предмета — запорука успішного складання іспитів. Тому до ЗНО та ДПА потрібно готуватися, не тільки ретельно повторюючи вивчені навчальні предмети, а й психологічно та фізично.
Учням | Переглядів: 680 | Додав: school | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

Оберіть одну з відповідей:

Учням | Переглядів: 1244 | Додав: school | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

Ти вже добре знайомий з інтернетом. У тебе напевно є улюблені сайти й віртуальні друзі, ти знаходиш в інтернеті інформацію, що допомагає навчатися й займатися улюбленими справами, спілкуєшся з людьми, що живуть в інших містах, завантажуєш цікаві картинки й музику, граєш у захоплюючі ігри. Проте, пам’ятай: як і в реальному світі, в інтернеті ти можеш зустрітися з загрозами й небезпечними людьми. Тому тобі дуже важливо навчитися уникати небезпек інтернету! Прочитай прості правила безпечного поводження в інтернеті й поділися ними з батьками та друзями.

Учням | Переглядів: 451 | Додав: school | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

9 шагов к успеху

Страх аудитории. Чего же мы боимся?

Батькам | Переглядів: 676 | Додав: school | Дата: 09.01.2013 | Коментарі (0)

К сожалению, родители не всегда бывают правы, не всегда ведут себя по-взрослому. Могут раскричаться из-за пустяков или обидеть ребенка неосторожным словом. Как же вести себя, если такая ситуация имела место быть?

Пойми меня!; Как признать свою неправоту?; «Я больше так не буду»...

Батькам | Переглядів: 553 | Додав: school | Дата: 09.01.2013 | Коментарі (0)