Понеділок, 29.04.2024, 08:41

Головна » 2017 » Березень » 27 » АКЦІЯ "ПОСАДИ ДЕРЕВО"
АКЦІЯ "ПОСАДИ ДЕРЕВО"

Весна прийшла – вже тепла і яскрава,

Зазеленіли травка і листочки.

Йдемо саджать дерева дружно, жваво

Ми – України всі сини і дочки!

Весна – це пора, коли природа, оновлюючись після зимового смутку, приносить красу в життя людини, дарує їй відчуття приємних сподівань та впевненості в майбутньому. Проте людина не повинна стояти осторонь таких перетворень – вона повинна не лише берегти дарунки, а й примножувати красу землі!

Весною все цвіте, все зеленіє, і про красу того буяння співають пісень птахи. Біля школи стоять красуні-липи, які радо зустрічають нас щоранку.

Напередодні Великодніх свят учні 3 класу Мархалівського НВК, разом з класним керівником Богацькою Л.П., взяли активну участь в озелененні території, прилеглої до школи, а саме провели акцію «Посади дерево». Третьокласники з натхненням та ентузіазмом висадили на подвір’ї школи дерева та кущі калини, щоб територія навколо школи була ще красивішою та затишнішою.

Ці насадження у майбутньому будуть радувати своєю красою наших учнів, батьків, працівників школи та мешканців села. Класний керівник 3 класу Богацька Л.П. та її вихованці сподіваються, що інші школярі запозичать естафету гарних справ та будуть відповідально ставитися до природи та навколишнього середовища.

Пам’ятайте, краса врятує світ, і саме у вас, наші школярі, є можливість подарувати світу цю красу!

Переглядів: 424 | Додав: school | Рейтинг: 4.0/4
«  Березень 2017  »