Понеділок, 29.04.2024, 00:30

Головна » 2019 » Вересень » 26 » БЛАГОДІЙНА ЯРМАРКА
БЛАГОДІЙНА ЯРМАРКА

Осінь – час ярмаркувати! Здавна повелося в Україні, що, зібравши урожай багатий, їхали люди на ярмарок, везли те, що самі виростили та приготували. Цю гарну традицію наших предків підтримують вихованці Мархалівського НВК, мета якої, розвивати допитливість, цікавість, бажання знати більше про культуру, побут і звичаї українського народу, виховувати інтерес до народної творчості.

Щедрої осінньої пори в закладі освіти благодійний Осінній ярмарок став традиційним, проводиться вже кілька років поспіль.

Умільці, на любий смак, пропонували різні сувеніри, поробки та намисто.

Пампушки, горішки, шарлотки та пиріжки з вишнями, сосиски в тісті, торти та ватрушки, яблука та груші, малину і виноград, квас та чай – все це можна було придбати на благодійному Осінньому ярмарку.

Задоволення отримали і продавці і покупці! Такий захід є надзвичайно корисним, адже об’єднує колективи вихованців і батьківську громадськість. Крім того, подібні акції допомагають дітям зрозуміти, що таке благодійність.

Кошти, вилучені з ярмарки, використають на благодійні цілі.

А нашої допомоги потребує Маленька Марійка Васильєвська, 2018 року народження, яка мешкає у с. Путрівка Васильківського району, потребує нашої фінансової підтримки на проведення трансплантації кісткового мозку. У дівчинки лікарі виявили страшну хворобу – анемію Блекфена Даймонда. Повна вартість операції з трансплантації кісткового мозку разом з пошуком донора та підготовкою оперативного втручання коштує 200 тисяч доларів США.

Депутати Васильківської районної ради, працівники соціальних служб Васильківської РДА та керівництво сільської ради с. Путрівка вже призначили допомогу в рамках соціальних програм допомоги на території Васильківського району. На жаль, цього недостатньо, адже щомісяця на переливання крові та спеціальні препарати потрібно 50 тисяч гривень. Ця сума для родини Васильєвських є завеликою.

Шановні небайдужі громадяни! Давайте разом підтримаємо Марійку Васильєвську.

Рахунок для допомоги 4731 2196 1096 6891

Васильєвська Ольга, номер телефону – 0934109020