Четвер, 28.03.2024, 14:08

Головна » 2020 » Квітень » 30 » ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Відповідно до статті 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту», рівний доступ до здобуття повної загальної середньої освіти забезпечується шляхом визначення правил зарахування до закладу освіти. Відповідні правила визначені наказом МОН України від 16.04.2018 року № 367. Згідно з порядком зарахування, строк прийому документів не може бути меншим одного місяця.

Саме тому прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2020-2021 навчальний рік мав розпочатися з 1 квітня по 31 травня 2020 року.

Проте, у зв’язку з продовженням режиму надзвичайної ситуації до 11 травня 2020 року, з метою дотримання протиепідеміологічних вимог, прийом документів, необхідних для зарахування дітей до 1 класу, відтерміновується до припинення карантину, з урахуванням часу, що минув до його завершення.

Які документи потрібно мати для зарахування дитини до 1 класу на 2020 - 2021 н.р.?

1.Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки напишуть в день подання документів).

2. Паспорт одного з батьків дитини.

3. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.

4. Медична довідка дитини встановленого зразка (№ 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду») - ОРИГІНАЛ

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини з особливими освітніми потребами до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації для зарахування дитини в інклюзивний чи спеціальний клас.

Зазначимо, право першочергового зарахування мають діти:

- які проживають на території обслуговування школи;

- діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;

- діти працівників закладу освіти;

- діти, які є випускниками дошкільного підрозділу;

- які навчалися в дошкільному підрозділі цієї ж школи.

Адміністрація закладу

Переглядів: 478 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1