Неділя, 05.05.2024, 18:17

Головна » 2020 » Березень » 23 » ДО УВАГИ УЧНІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!
ДО УВАГИ УЧНІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!

Сьогодні, у закладі освіти, розпочався другий тиждень дистанційного навчання.

В Google додатку «Google Classroom» вчителі-предметники закладу освіти розміщують завдання з навчальних предметів, для обов’язкового виконання учнями, які будуть оцінюватись.

ПОРАДА УЧНЯМ! Для успішного навчання перегляньте, будь ласка, рекомендовані матеріали, опрацюйте відповідний матеріал у підручнику, виконайте рекомендовані вам усні та письмові завдання. Перейдіть за посиланнями на інтернет - ресурси та виконайте завдання, які запропоновані для перевірки рівня засвоєння нових знань, а також виконайте відповідні тестові та практичні завдання.

Рекомендуємо учням старших класів самостійно проходити он-лайн тести, переглядати відеоматеріали, відеоуроки, яких багато в мережі Інтернет у вільному доступі. У разі виникнення питань, ви може у будь-який момент звернутися за роз'ясненням або порадою до вчителя.

Вчителі-предметники, класні керівники відкриті до консультування за допомогою телефонного зв'язку та viber-спілкування.

І наостанок, слідкуйте за оновленнями, оскільки матеріали додаються кожного дня!

Бажаємо Вам успіхів!

Бажаємо всім здоров'я та 36,6.

Переглядів: 214 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2020  »