Понеділок, 29.04.2024, 02:33

Головна » 2015 » Листопад » 26 » Книга, яка вчить любити життя
Книга, яка вчить любити життя

«Катін подарунок» - саме таку назву має книга, яку написала Власова Катя – учениця 8 класу Мархалівського НВК, цікаво, що художнє оформлення книги теж належить Катрусі. Педагогічний та дитячий колектив закладу вітає нашу письменницю з випуском її першої книги.

« Катін подарунок» - це збірка оповідань та казок про дружбу, сімейні цінності, тепло людських стосунків, природу. Цю книгу можуть читати як діти, так і дорослі.

Голова ради самоврядування закладу Гашенко Максим та  заступник голови Попадюк Каріна  завітали до Каті, щоб привітати дівчину та поспілкуватися з юною письменницею.

Хоч сама дівчинка має серйозні вади здоров’я, вона перш за все переживає за онкохворих дітей, яким і планує на Різдвяні свята подарувати примірники своєї книги.

- Яка людина для тебе є ідеалом? – запитали ми у Каті.

- Та, що любить і несе свою любов до кожного з нас , – відповіла дівчинка.

Катя також любить малювати, її картини вже побували не на одній виставці. Ось така незвичайна учениця є у нашій школі.

Переглядів: 510 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2015  »