Життя людини, її здоров’я - це головне. У кожної людини воно одне. Втратити здоров’я або життя дуже просто і легко, а от повернути його назад іноді буває неможливо.
Саме тому, у рамках Тижня безпеки дорожнього руху, з метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах, з 08.05.17р.по.14.05.17р. у Мархалівському НВК пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху під гаслом «Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!».
![](/2016/2016/image-0-02-05-79b5a8ec10d0a53ce4e906519178d8d04a3d.jpg)
![](/2016/DSC00572.jpg)
В рамках Тижня безпеки дорожнього руху були проведені наступні заходи: бесіди на виховних годинах та годинах спілкування «Безпека на дорозі – безпека життя», «Безпечна дорога до школи та до дому», «Абетка дорожнього руху», «Ти – пасажир», «Живи цікаво та безпечно»; виставка малюнків 1- 4-х класів «Правила дорожнього руху»;
![](/2016/2016/image-0-02-05-94bfe7368f9ed4407b17ad8a9f798488b6a1.jpg) ![](/2016/image-0-02-05-d0306c0c7db042e4a6cd99514c5ddfef6809.jpg)
конкурс малюнків серед учнів 1- 4 класів «Наш друг – дорожній рух», конкурс плакатів-порад з Правил дорожнього руху «Безпечний рух школяра» серед учнів 5-9 класів, конкурс мультимедійних презентацій «Я в безпеці на дорозі» серед учнів 5-6 класів; вікторина «Знавці дорожніх знаків» серед учнів 5-7-х класів; книжкову виставку-огляд тематичної літератури «Правила дорожнього руху - твої правила» та цікаві ігри. Особливо активними у проведенні виховних заходів були учні 1, 4, та 5 класів.
![](/2016/2016/IMG_20170515_120409.jpg) ![](/2016/IMG_20170515_120014.jpg)
Вцілому, хочеться відзначити, що учні мають гарні знання з Правил дорожнього руху та добре знають, як обрати безпечний маршрут до школи.
Пам’ятайте: лише тоді наші дороги стануть безпечними, коли всі учасники дорожнього руху дотримуватимуться правил. |