Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці (покровительниці запорізьких козаків), Дня українського козацтва та Дня захисника України, 13 жовтня 2015 року на подвір’ї Мархалівського НВК відбулися патріотично-розважальні ігри “Козацькі забави 2015” серед учнів 1-9 класів. Метою заходу було: розширити кругозір учнів про козацтво; популяризувати фізичну культуру та спорт; виховувати почуття дружби, колективізму, взаємовиручки.
Учні були поділені на команди – курені, та несподівано для всіх склалася ще одна команда батьків - «Січовики».![](/foto/2015/DSC08326.jpg)
Учасники змагалися у різних конкурсах, а саме: конкурсі строю та пісні, спортивних змаганнях, конкурсі кашоварів та в розважальній програмі, де учні і батьки змагались за першість у спритності і витривалості.
Інтрига трималася до останнього, у кожному конкурсі були свої фаворити, усі курені були за крок до перемоги.
Ідеєю заходу був не лише фізичний розвиток наших вихованців, але й прагнення прилучити їх до національних традицій, звичаїв та обрядів; загальнолюдських цінностей козацькоїкої моралі. Адже культ здорового способу життя серед козацтва сприяв народженню та вихованню здорового покоління молоді.
![](/foto/2015/DSC08390.jpg)
Всі присутні зарядилися позитивом та гарним настроєм.
![](/foto/2015/DSC08425.jpg)
Особливу подяку адміністрація НВК та батьківський комітет висловили організатору свята Петрусенку В′ячеславу Віталійовичу.
|