20 січня 2018 року в Калинівському філіалі Васильківського районного ЦДЮТ відбулася традиційна дитяча виставка «Наша творчість - Васильківщині рідній!», яка проводилася в рамках Всеукраїнських виставок: «Наш пошук і творчість тобі, Україно!», «Знай і люби свій край» та виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.
У виставці взяли участь 157 вихованців ЦДЮТ та учнів закладів загальної середньої освіти Васильківщини, які представили більше 300 робіт, виконаних в різних техніках декоративно-вжиткового мистецтва, технічного моделювання та конструювання. Вражало розмаїття сувенірної продукції, виготовленої дитячими руками: роботи з паперу і картону, бісерне рукоділля, петриківський розпис, вироби з стрічок, художнє різьблення, випалювання та інші.
На виставці були широко представлені роботи юних майстрів народних ремесел – народна вишивка та соломоплетіння. Юні конструктори та модельєри демонстрували оригінальні моделі одягу, виготовлені власноруч, обмінювалися досвідом оформлення виробів.
Учні 8 класу Мархалівського НВК не залишились осторонь, вирішили взяти участь у виставці. Разом з класним керівником, вчителем технологій та образотворчого мистецтва Т.І. Захарченко підготували творчий проект «Лісова пісня».
![](/2016/DSCN2179.jpg)
Працювали творчо, наполегливо, сумлінно, майстерно, не шкодуючи часу, умінь, сили, матеріальних затрат…Перша презентація творчого проекту відбулася на засіданні МО вчителів предметів природничо-математичного циклу, а саме 19 січня 2018 року. А потім - районна виставка... Спокусливі силуети жіночих суконь вразили присутніх…Восьмикласниці вирішили і надалі творити чудеса власними руками!
Щиро вітаємо колектив вихованок гуртка «Народна творчість» ЦДЮТ, учениць Мархалівського НВК у складі: Климчук Анни, Юш Віри, Рибончук Світлани, Попадюк Каріни та їхнього наставника Т.І. Захарченко, які вибороли І місце у районному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Наша творчість – Васильківщині рідній!» у номінації «Моделювання та конструювання одягу».
Бажаємо нових творчих злетів! |