Вівторок, 30.04.2024, 02:19

Головна » 2017 » Лютий » 8 » Людина працею славна
Людина працею славна

З 6.02 по 10.02.2017 року з дошкільнятами Мархалівського НВК  проводиться тиждень „Людина працею славна”.

Протягом тижня з дітьми різновікової групи проводяться заняття: „У світі професій”, „Професії моїх батьків”, „Ким бути?”. На заняттях  діти закріплюють та здобувають нові знання про різні професії та їх значення в житті людини.

Новий тиждень розпочався зі знайомства дітей з різноманітністю праці людини. Для діток ця тема  є одночасно і складною і цікавою.  Кожного дня вони скрізь бачать працю людини і працюють самі: одягаються, роздягаються, складають власні речі, допомагають накривати на стіл посуд, розкладають матеріал для занять і прибирають своє робоче місце. Кожна дитина виконує цю роботу по різному. Але зацікавлення виявляли дітки до праці дорослих. Під час занять дізнавались про наступне:

— Для чого людина працює?

— Що людині допомагає працювати?

— Що людина отримує, коли працює?

— Які знаряддя праці існують?

— Як називаються професії різних людей?

— Кого називають працьовитими, а кого лінивими і чому?

— Як працювали раніше і як сьогодні?

— Як працюють люди в містах і селах?

— Що саме може виконувати лікар, кухар, продавець тощо?

— Чому мама готує їжу, але вона не кухар?

Ось ці та багато інших цікавих запитань турбували дітей.

Для закріплення знань, 7 лютого  вихователями (Коваленко В. О., Захарченко Т. І.) була проведена екскурсія до громадського приміщення сільської ради с. Мархалівки. Діти завітали до художньої студії, ознайомилися з бібліотекою та музеєм села, відвідали пошту. Малюки завітали в гості до сільського голови, де були ознайомлені з його робочим кабінетом.

Переглядів: 517 | Додав: school | Рейтинг: 2.2/4
«  Лютий 2017  »