8 листопада 2017 року Мархалівський НВК гостинно зустрів вчителів образотворчого мистецтва, які прибули з освітніх закладів Васильківщини, на семінар-практикум «Майстер-клас від Олексія Петренка та його учнів».
Привітала гостей з приїздом директор НВК Шевченко Людмила Михайлівна, презентувавши навчальний заклад. Методист РМК відділу освіти Васильківської райдержадміністрації Сперкач Тетяна Григорівна виступила з вітальним словом, а також ознайомила з темою семінару : «Формування національної культури педагогів та учнів через власну художньо-творчу діяльність».
Захарченко Тетяна Іванівна учитель образотворчого мистецтва та трудового навчання презентувала життєвий та творчий шлях Петренка О.А. – заслуженого діяча мистецтв України, члена національної спілки художників України. Розповіла як проходить навчання у художній студії під керівництвом Олексія Андрійовича, а також зі словами вдячності виступила випускниця Мархалівського НВК та художньої студії - Кравцова Людмила, яка навчається в Київському університеті декоративно-прикладного мистецтва ім. М. Бойчука і Саулко Катерина, вона після закінчення 4 класу вступила в художню середню школу ім. Т.Г.Шевченка м. Київ.
![](/2016/2016/23275438_2002007160075984_4632720750444352373_o.jpg)
Потім учасники семінару перейшли працювати до художньої студії, де ознайомилися та виявили свої творчі здібності у процесі малювання олійними фарбами. А допомогла їм в цьому Захарченко Т.І.
![](/2016/2016/23509076_2002007273409306_8183825743098567816_o.jpg)
В подарунок гості отримали альбоми від Петренка О.А. Задоволені працею з піднесеним та творчим настроєм учасники семінару поїхали додому та обіцяли повернутися для того щоб продовжити навчання.
![](/2016/2016/23467472_2002007600075940_6253845112399955395_o.jpg) |