Неділя, 05.05.2024, 01:01

Головна » 2019 » Жовтень » 27 » МІС ОСІНЬ – УКРАЇНОЧКА
МІС ОСІНЬ – УКРАЇНОЧКА

Дівоча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

Що не кажіть, а Україна здавна славиться красунями. Їм в усі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість та багата фантазія. Багатьма такими рисами наділені і наші дівчата, які сьогодні брали участь у конкурсі «Міс Осінь - Україночка».

Перед глядачами вони з’явились у вишуканих сукнях та оригінальних зачісках. Кожна учасниця пройшла нелегкі випробування конкурсів, а саме «Візитна картка», «Представлення себе», «Чи знаєте ви…?», «Інтелектуальний», «Що я вмію найкраще», «Господарочка на кухні».

Всі учасниці гарно підготувалися, були артистичними, щирими та відвертими. Кожна учасниця отримала титул, але переможницею конкурсу «Міс Осінь – Україночка» стала Скляренко Крістіна, учениця 8-го класу. Також журі визначило номінації «Міс Грація», «Міс Ніжність», «Міс Стиль». За оплесками глядачів обрали «Міс глядацьких симпатій». Нею стала Лазебник Владислава.

Ми черговий раз переконалися, що дівчата нашої школи найгарніші, найінтелектуальніші, найталановитіші, най…най…

Хай осінь щастя принесе усім! Нехай не буде місця для печалі!

Переглядів: 277 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2019  »