Субота, 27.04.2024, 22:21

Головна » 2018 » Квітень » 2 » ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТЕАТРІВ МОДИ «ФЕЄРІЯ МОДИ – 2018»
ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТЕАТРІВ МОДИ «ФЕЄРІЯ МОДИ – 2018»

29 березня на базі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну відбувся обласний фестиваль-огляд театрів моди «Феєрія моди - 2018». Захід був спрямований на виявлення й підтримку кращих дитячих і молодіжних театрів моди та їх керівників, підвищення художнього рівня колективів, удосконалення виконавської майстерності вихованців театрів моди, формування естетичного смаку, відчуття моди у дітей, залучення дітей та молоді до різних форм діяльності як засобу інтелектуально-творчого розвитку.

У фестивалі-огляді брали участь 14 художніх колективів з різних регіонів Київщини. Разом з вихованцями ЦДЮТ Васильківського району, театром моди «Комплімент», керівниками якого є Аландаренко А.М. та Попович І.А., презентували свій виступ і учениці Мархалівського НВК, які власноруч пошили сукні, під керівництвом учителя технологій та образотворчого мистецтва, класного керівника, Захарченко Т.І.

Дівчатка переконалися в тому, що теоретичні та практичні навички, отримані під час навчання в закладі освіти, дадуть їм можливість не тільки професійно зростати, а бути всебічно розвиненими людьми.

В рамках фестивалю з метою профорієнтації учениць Попадюк К., Рибончук С., Юш Віру, Климчук А. разом з Захарченко Т.І. – ознайомила з навчальним закладом майстер виробничого навчання, Мєдвєдєва Т.В.

Бажаємо нових звершень та перемог!

Переглядів: 302 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2018  »