Неділя, 28.04.2024, 01:02

Головна » 2017 » Квітень » 14 » ОСВІТА ВАСИЛЬКІВЩИНИ - 2017
ОСВІТА ВАСИЛЬКІВЩИНИ - 2017

Квітень, для нас освітян, - це час, коли починаємо підводити підсумки своєї роботи за весь навчальний рік. 11 квітня 2017 року на базі Калинівської ЗОШ І-Ш ст. №1 у рамках Фестивалю педагогічної творчості було проведено районну педагогічну виставку «Освіта Васильківщини - 2017». Методистами Васильківського районного методичного кабінету були організовані та проведені фахові секційні засідання, на яких педагоги району презентували свої методичні надбання та ділилися досвідом серед своїх колег.

Після проведення огляду виставкових матеріалів та презентацій педагогами на секційних засіданнях методисти провели інструктивно – методичні наради. Працівники РМК висловили подяку педагогам навчальних закладів району за підготовку, представлення якісних матеріалів та ґрунтовних виступів на секційних засіданнях педагогічної виставки «Освіта Васильківщини - 2017».

Відбулось також і засідання секції керівників навчальних закладів, на якому управлінці ділились досвідом роботи зі своїми колегами, а саме: Пустова Марія Миколаївна, заступник директора Мархалівського НВК поділилась досвідом роботи з питання організації роботи з обдарованими та здібними учнями у закладі освіти.

А в затишному кабінеті хімії Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (завідувач Атамасенко Є.М.) зібралися 45 педагогів району природничо-географічного циклу, щоб також поділитися своїми здобутками за 2016-2017 навчальний рік. В ході фестивалю його учасники познайомилися з доробками своїх колег та обрали найкращі.

Вчитель хімії та біології Мархалівського НВК Шульженко М.М. щиро поділилася своїми напрацюваннями щодо організації проектної діяльності учнів на навчальних заняттях. Далі учасники методичного об’єднання познайомилися з ключовими змінами до навчальних програм з біології та географії 6-9 класи, хімії 7-9 класи; обговорили питання підготовки та проведення ДПА в 9 клласах з біології, географії та хімії.

Гловяк Людмила Василівна, учитель історії та правознавства, на секційному засіданні вчителів історії та правознавства презентувала свої напрацювання про «Використання елементів музейної педагогіки в навчально-виховному процесі Мархалівького НВК».

Детально з матеріалами секційних засіданнь РМО можна ознайомитися на сайті РМК в розділі "Методичні заходи."

Переглядів: 436 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2017  »