Неділя, 05.05.2024, 21:38

Головна » 2017 » Листопад » 13 » ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Мова – це той патріотичний засіб, який єднає націю, народ у єдине ціле. Це дарований Богом великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно примножувати.

У Мархалівському НВК з 6 по 10 листопада відбувся тиждень української мови, присвячений Дню писемності та пам’яті Нестора Літописця. З учнями школи були проведені бесіди про красу і багатство української мови, її значення в нашому житті. Школярі писали диктанти про мову, історію свого народу. З ініціативи учителів української мови та літератури Петренко Л. П. та Петрини М.І. у школі були проведені ігри, вікторини, лото-забави, конкурси.

Головною подією тижня стало свято «Рідна мова моя», в якому взяли участь учні 5-9 класів. Нікого не залишили байдужим цікаві повідомлення, проникливі вірші про мову, задушевні пісні, смішні інсценізації. Патріотичні мотиви «Пісні про Україну» захопили всіх присутніх.

На завершення тижня української мови 10.11.2017р. відбувся конкурс декламаторів поезії про мову. Найкращим декламатором журі визнало Світлану Рибончук, ученицю 8 класу. Кращими серед учнів початкових класів стали Дарія Городиська та Даніїл Калашніков.

Учні 3 класу підготували літературно-музичну композицію «Мова наша барвінкова»

Всі присутні отримали багато корисної інформації, позитивних емоцій, душевної насолоди.

Переглядів: 428 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »