Неділя, 28.04.2024, 18:57

Головна » 2018 » Квітень » 23 » ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ЕВАКУАЦІЇ В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ
ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ЕВАКУАЦІЇ В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

Екологічні, економічні негаразди нинішнього суспільства та низка інших негативних чинників зумовлюють актуалізацію проблем охорони життя учнів і дорослих громадян нашої держави. Саме тому одним із пріоритетних напрямів діяльності сучасного закладу освіти є організація роботи з безпеки життєдіяльності усіх учасників освітнього процесу. Щоб навчити учнів діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 23 квітня 2018 року у Мархалівському НВК було проведено навчання.

В закладі освіти провели повну евакуацію учасників навчального процесу. Всі учасники евакуації покинули приміщення за лічені хвилини, згідно плану виходу з приміщень. Учням також показали як користуватися засобами індивідуального захисту, оперативно діяти та швидко реагувати при порятунку постраждалих.

Ми щиро сподіваємося, що отримані сьогодні учнями закладу освіти знання та навички ніколи не знадобляться їм у реальному житті, але надіємося також, що, в разі необхідності, наші діти зможуть зробити все, аби зберегти своє життя та надати допомогу тому, хто буде її потребувати!

Переглядів: 305 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2018  »