П`ятниця, 26.04.2024, 15:15

Головна » 2020 » Травень » 12 » # РОДИННІ ІСТОРІЇ ВІЙНИ
# РОДИННІ ІСТОРІЇ ВІЙНИ

Шановні односельчани, дорогі учні!

Друга світова війна не оминула жодної української родини. Захищати своїх рідних та свій дім від ворога до лав Червоної армії пішло понад 7 мільйонів українських синів і доньок. В арміях Союзників воювали 250 тисяч, а в Українській повстанській армії – понад 100 тисяч вояків. Спільна перемога над нацизмом була б неможливою без внеску українців – без незламності та людської гідності сотень тисяч звичайних людей. За кожною із наведених цифр стоять долі конкретних людей. Без їхніх історій наша пам’ять про Другу світову не буде цілісною.

До Дня пам’яті та примирення та до 75-ї річниці перемоги над нацизмом Український інститут національної пам’яті започатковує безстрокову акцію у соціальних мережах «Родинні історії війни».

У цьому році ми не зможемо вшанувати пам’ять наших земляків. Давайте долучимося до акції. Поділимося родинними історіями та розповідями, пов'язаними з Другою світовою війною, виставимо фото, листи, спогади про тих, хто воював, тих, хто був на примусових роботах, тих, хто був у таборах, тих, хто після війни відбудовував країну.

Ваші розповіді можуть бути різні за форматом, подачею матеріалу – від стислих біографічних довідок до розлогих матеріалів, в основі яких родинні перекази або спогади очевидців Другої світової війни.

Байдуже, який тоді був лад... Вони воювали за нас з вами, за свою Батьківщину!

Переглядів: 362 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2020  »