Неділя, 05.05.2024, 01:23

Головна » 2019 » Жовтень » 3 » СТЕЖКАМИ ВАСИЛЬКІВЩИНИ
СТЕЖКАМИ ВАСИЛЬКІВЩИНИ

Формування в учнів патріотичних почуттів та поглядів, любові до рідного краю та української землі, передбачає збереження та вивчення української минувшини. Саме з метою поглиблення знань про давній побут українців та історію Васильківщини, учні закладу освіти, разом з вчителями Чумак О.І., Кирильченко В.А., та Шульженко М.М. відправились до Музею старожитностей, що у с. Данилівка. По дорозі до музею, у с. Кожухівка, відвідали пам'ятку архітектури, зразок української дерев'яної культової архітектури - Михайлівську церкву.

З цікавістю переглянули експозиції музею, побачили наочно, як патріоти Васильківської землі ніжно зберігають пам’ятки побуту та культури наших пращурів. Особливо вразила автентична селянська хата…

Музей цікавий змістовною, сповненою любов’ю до рідного краю екскурсією, великою колекцією давніх речей- старожитностей, що дбайливо та впорядковано зібрані на полицях музею.

«Завітавши до музею, ми відчули подих історії, який надихає і надихатиме пізнання нашої минувшини. Дуже вдячні за екскурсію, за музей і за пам’ять, яку так дбайливо зберігаєте» - подякували діти директору музею Л.І. Бондаренко.

Переглядів: 198 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2019  »