Понеділок, 29.04.2024, 11:07

Головна » 2015 » Вересень » 1 » Свято 1 вересня
Свято 1 вересня

Урочисте свято Першого вересня відбулось  у Мархалівському НВК. Воно розпочалося із Гімну, який традиційно виконується на початку свята.

У своєму виступі директор Шевченко Людмила Михайлівна, як завжди, тепло і щиро привітала учнів закладу, батьків, педагогічний колектив, обслуговуючий персонал та  побажала вихованцям отримувати відмінні знання з усіх предметів та всім присутнім мирного неба над головою. Також, зі словами привітань зверталися гості: Скворцова Р.М., Петренко В.В.,та отець Григорій.

На урочистій лінійці  виступали старші вихованці закладу та діти, які ступили на поріг школи вперше. Вони порадували батьків, гостей та вчителів читанням своїх віршиків. За  виступом маленьких школяриків  уважно стежили  їх старші друзі, але особливо хвилювалися  батьки, дідусі та бабусі. У мам першокласників на обличчях  сяяли усмішки, а на очах бриніли радісні материнські сльози. Батьки благословили найменших учнів короваєм і побажали гарних успіхів, жаги до знань.

Перший дзвоник у новому навчальному році пройшов у різнобарв’ї вишиванок як школярів, так і дорослих та вчителів, безлічі надувних синьо-жовтих кульок та доброго настрою, якого додавало свято Першого вересня  та чудова сонячна погода.

На завершення пролунав перший дзвоник! Зі святом Першого двоника! З Днем знань! В добру путь у новому навчальному році Мархалівський НВК! З Богом!

Переглядів: 552 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2015  »