Ось і настала золота осінь. Як же ж гарно навкруги! Дерева стоять ошатні, в золотому, а подекуди і в багряному наряді. Хочеться радіти й співати від цієї краси!
І в нашому закладі нещодавно відбулося свято Осені, в якому взяли участь діти різного віку.![](/foto/2015/IMG_20151125_103125.jpg)
Святково вбрана кімната відчинила свої двері для всіх охочих бути присутнім на цьому святі.
Яскраві костюми в українському стилі, веселі пісні і танці, гарні віршики у виконанні дітей – таким видалося Свято Осені, проведене у Мархалівському НВК музичним керівником Захарченко А. О. та вихователями групи. Свято вдалося на славу! Діти були активні, веселі. Вінцем свята став смачний подарунок від Осені.
Свято пройшло в гарному настрої, в доброзичливій обстановці та супроводжувалося бурхливими аплодисментами!![](/foto/2015/IMG_20151125_103006.jpg) ![](/foto/2015/IMG_20151125_103458.jpg) ![](/foto/2015/IMG_20151125_104009.jpg) |