Головна » 2017 » Жовтень » 6 » ТИЖДЕНЬ МИСТЕЦТВА
|
Тиждень мистецтва в Мархалівському НВК відбувся. Діти ознайомилися з виставкою альбомів видатних художників, співали. Найголовнішою подією став захід «ЗА МОТИВАМИ РОБІТ ГАННИ СОБАЧКО-ШОСТАК», який провела Захарченко Т.І. – учитель трудового навчання та образотворчого мистецтва. Спочатку учні дізналися про цікаві факти з життя та творчості видатної української художниці, а потім малювали.
Мистецтво малювання захопило не тільки дітей, а й вчителів, які поринули в атмосферу творчості. Деякі діти почали одразу малювати пензлем. Малювали активно і з захопленням, від чого щасливі та задоволені своєю працею, пішли додому.
![](/2016/2016/22256858_1986614458281921_2156957871242499373_o.jpg)
![](/2016/22291373_1986614534948580_4638371451300693175_o.jpg)
|
Переглядів: 428 |
Додав: school
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|