Неділя, 05.05.2024, 03:41

Головна » 2019 » Жовтень » 3 » УВАГА! ДІТИ - НА ДОРОЗІ!
УВАГА! ДІТИ - НА ДОРОЗІ!

Літні канікули перегорнули свої останні сторінки безтурботного дитинства, на часі – здобуття нових знань та невгамовне шкільне життя. Саме тепер пішоходам – школярам, як ніколи, потрібні допомога та підтримка дорослих. Саме тому, традиційно, у закладі освіти, в рамках Всеукраїнського місячника-рейду «Увага! Діти - на дорозі!», проводився Місячник безпеки дорожнього руху.

Його мета привернути увагу учнів до проблеми дорожньо-транспортного травматизму, пригадати безпечний шлях до школи, вкотре нагадати, що всі ми є учасниками дорожнього руху і повинні наполегливо вивчати та суворо дотримуватись Правил дорожнього руху.

В рамках місячника проходила виставка учнівських робіт з дорожньо-транспортної тематики, уроки-інструктажі з безпеки життєдіяльності «Попередження дорожньо-транспортного травматизму»; виховні години, присвячені дорожньо-транспортній тематиці; уроки з безпеки дорожнього руху; практичні заняття.

Шановні батьки! Безпека ваших дітей залежить насамперед від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу дитини на особливості дорожнього руху. І звісно, дотримуйтесь правил самі, адже найкращий приклад правильної поведінки – це ваш особистий.

Шановні школярі, пам’ятайте що проїзна частина - не гра, добре знайте й пам’ятайте про це! Вкотре повторіть правила безпечного руху, повторіть безпечний шлях до школи.

Переглядів: 204 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2019  »