Неділя, 05.05.2024, 17:09

Головна » 2020 » Березень » 17 » УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Заклад освіти закрили на карантин, але байдикувати не будемо… Саме тому, педагогічний колектив Мархалівського НВК  працює в режимі  дистанційного навчання. З метою організації дистанційного навчання педагогічними працівниками закладу освіти підготовлено завдання для виконання учнями під час карантину.

Ми звертаємося до батьків! Контролюйте виконання  завдань Вашими дітьми, адже тільки РАЗОМ ми досягнемо відповідних результатів. Будьте свідомими!

ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ GOOGLE ДОДАТКУ «GOOGLE CLASSROOM»

1. Для учнів та батьків на офіційному сайті закладу освіти, ФБ, viber-групах розміщено алгоритм роботи та відео-інструкції по роботі з Google додатком «Google Classroom»;

2. В Google додатку «Google Classroom» вчителями закладу освіти розміщено завдання з навчальних предметів для обов’язкового виконання учнями, які будуть оцінюватись;

3. Завдання та додаткові матеріали подаються відповідно розкладу навчальних занять закладу освіти. Вони чіткі, конкретні, дозовані.

4. Пропонуються електронні посилання на відеоматеріали до тем, що вивчаються, а також орієнтовні завдання до них ( за потребою);

5. Слідкуйте за оновленнями, оскільки завдання додаються кожного дня, відповідно до розкладу уроків;

6. Класними керівниками та вчителями предметниками створені предметні viber-групи  для проведення консультацій та онлайн-спілкування;

7. Звертаємо увагу, що отримані завдання учні мають виконати у відповідні терміни та надіслати вчителю для перевірки у встановлений ним спосіб. В розпорядженні учнів є електронна пошта вчителя, на яку можна надсилати результати виконаних завдань.

8. Вчителі - предметники, класні керівники відкриті до надання консультацій  та співпраці за допомогою телефонного зв'язку, skype та viber-спілкування.

9. Визначено час проведення консультацій для батьків та учнів:

8 год. 30 хв. – 15 год.00 хв. кожного дня, окрім суботи та неділі.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

Переглядів: 223 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1