Головна » 2017 » Квітень » 7 » Великодня пісня
|
6-7 квітня на базі Мархалівського НВК учні 1-7 класів під керівництвом вчителя трудового навчання та образотворчого мистецтва Захарченко Т. І. пройшов захід по виготовленню великодніх писанок "Великодня пісня".
Діти з захопленням розмальовували писанки, робили аплікації з великодніми кошиками, виготовляли зернівки, оздоблювали декупажем, бісером, виготовляли писанки з солоного тіста.
Хочеться подякувати всім хто прийняв участь у підготовці до виставки.
![](/2016/2017/Untitled_collage-1-.jpeg) ![](/2016/2017/Untitled_collage-2-.jpeg) |
Переглядів: 375 |
Додав: school
| Рейтинг: 1.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|