Понеділок, 06.05.2024, 05:42

Головна » 2016 » Вересень » 6 » ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК ТА ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК ТА ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

Картинки по запросу олімпійський урок картинки    Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством освіти і науки України та Міністерством молоді та спорту України на початку 2016/2017 навчального року проводить Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень. Про це йдеться листі Міністерства освіти і науки України від 02.09.2016 № 1/9-459

Джерело: http://www.pedrada.com.ua/news/3932-qqn-16-m9-05-09-2016-pdgotuytesya-do-vseukranskogo-olmpyskogo-uroku-ta-olmpyskogo-tijnya

Всеукраїнські заходи відбудуться в межах Дня фізичної культури і спорту, сприяючи залученню дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом, пропаганді здорового способу життя, вихованню почуття патріотизму.

Також діти й молодь матимуть можливість дізнатися про олімпійські види спорту та поспілкуватися з найуспішнішими спортсменами України.

Міністерство освіти і науки України просить місцеві органи управління освітою, інститути післядипломної педагогічної освіти сприяти організації та проведенню відповідних заходів.   Всеукраїнський олімпійський урок — це спортивно-виховний захід, який має різні види та форми і проводиться в загальноосвітніх, позашкільних, інших навчальних закладах, на центральних майданах міст і селищ на всій території України. Всеукраїнський олімпійський урок проводять у таких формах: теоретична — вікторини, диспути, конференції, усні журнали, запитання-відповіді, зустрічі з видатними спортсменами, тренерами та діячами фізичної культури і спорту практична — міні-турніри, естафети, показові виступи вихованців спортивних шкіл та секцій, тренування, які проводять видатні спортсмени та тренери, олімпійські ритуали.

Олімпійський тиждень — це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

До листа додані:

• Положення про Всеукраїнський олімпійський урок.
  • Положення про Олімпійський тиждень.
  • День фізичної культури і спорту відзначають щорічно у другу суботу вересня згідно з Указом Президента України від 29.06.1994 № 340/94.

Восени також проводитимуть соціальні футбольні фестивалі.

Переглядів: 537 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2016  »