Новорічне свято - це час красивої, доброї казки, яка приходить в кожен дім в кінці року. Новий рік приносить нам надію на краще і дарує безліч подарунків. ![](/foto/2015/DSC08714.jpg)
У цей час навіть дорослі відчувають себе героями казки. Цього року, до речі не вперше, в нашій школі відбулося свято інсценізації. Інсценізували українську народну казку на новий лад. Зі своєю аматорською програмою виступив кожен класний колектив. Перевтілившись в казкових героїв, учні розіграли цілу виставу і з величезним захопленням грали свої ролі, неначе імениті актори. Жоден учень не залишився осторонь свята – всі одягли цікаві карнавальні костюми, приготували цікаві загадки та брали участь в різноманітних конкурсах.
![](/foto/2015/DSC08664.jpg)
Ранок проходив у святково вбраній залі навчального закладу, посеред якої милувала око головна окраса усіх новорічних свят — ялинка. Дітей розважали також і традиційні герої свята – Дід Мороз та Снігуронька. З ними учні водили хороводи, співали пісні та грали в різні ігри. Дід Мороз і Снігуронька по завершенні дійства вручили всім учасникам даного заходу новорічні подарунки. Новий рік - час, коли виконуються найзаповітніші бажання і мрії. Потрібно тільки вірити в хороше, добре, і все у нас вийде.![](/foto/2015/DSC08718.jpg) ![](/foto/2015/DSC08690.jpg) |