Неділя, 28.04.2024, 22:44

Головна » 2019 » Вересень » 1 » ЗІ СВЯТОМ!
ЗІ СВЯТОМ!

Шановні вчителі, дорогі учні, батьки!

Вітаємо Вас із чудовим хвилюючим святом, всенародним святом мудрості, доброти і людяності - Днем Знань!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням - до своєї другої домівки - у школи. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, - ми завжди залишаємося вашими учнями!

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!

З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Зі святом Вас! Слава Україні!

Переглядів: 217 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2019  »