З часів гріхопадіння в історії людства спостерігалося безліч найрізноманітніших вкрай негативних явищ. Якщо виключити згубні природні катастрофи, а так само здавалося б нескінченну низку віроломних кровопролить, в яких так досягло успіху наше людство і спробувати виділити якісь ще події, які запопадливо підкошували наші з вами життя, то безсумнівно ми зупинимося на жахливих і вкрай жорстоких епідеміях смертельних для людини хвороб.
Четвер у нас був ЗЕЛЕНИЙ день. День надії, безпеки, дитинства, спокою. Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листками тягнуться до неба. ЗЕЛЕНИЙ – природний, заспокійливий і розслабляючий колір, символізує твердість і стійкість. Відповідає меланхолійному темпераменту. Зелений має властивість зцілювати. Люди, які вибирають зелений, чітко і раціонально визначають свій життєвий шлях.
Отже сьогодні ми вчилися любити природу, берегти її, бути з нею одним цілим. Найкраще про це свідчать малюнки та творчі роботи початківців. ... Читати далі »
Куріння та його вплив на організм людини стають сьогодні соціальною та медичною проблемами. Доведено, що куріння тютюну є великою небезпекою для здоров'я і призводить до виникнення різних захворювань, які спричиняють передчасну смерть людей.
Провівши анкетування серед учнів 6-9 класів «Шкідливі та вк
... Читати далі »
Третій день тижня зафарбували у ЖОВТИЙ колір. Цей день виявився дуже сонячним і яскравим, адже він був жовтим.
Жовтий колір – це колір сонця, радості і оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуваючи теплий подих.
Жовтий – потреба у перспективах, надіях на краще. Колір творчості і життєздатності. Протягом дня учні початкової школи залюбки гралися, надували повітряні кульки, пригощалися жовтими фруктами, фотографувалися, визначали найяскравіший образ.
День минув швидко і весело.
А як красиво він виглядає! Захопленню та гарному настрою не було меж. День пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з облич дітей.
Вчитися,
... Читати далі »