Усе частіше ми зустрічаємося з панікою у суспільстві, пов’язаною з поширенням вірусних захворювань. У 2020 році зростає занепокоєння поширенням коронавірусу COVID-19. Вчителі закладу освіти проводять просвітницьку роботу серед здобувачів освіти та батьків, пропагуємо профілактичні заходи і правила, яких потрібно дотримуватися, щоб зберегти здоров’я – своє та близьких людей.
Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум'яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.
Весна… Вона замайоріла мімозами, нарцисами, гіацинтами, тюльпанами, нагадуючи своїм диханням про свято краси, любові та ніжності - 8 Березня. Це по-справжньому світле та весняне жіноче свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, сердечність та вірність…
Дорогі жінки та дівчата! Прийміть найщиріші вітання від здобувачів освіти закладу освіти!
Нехай ця весна принесе Вам радість життя, відчуття оновлення, гарний настрій та багато приємних сюрпризів!
Будьте коханими, щасливими і прекрасними!
Українська жінка в усі часи славилась своєю чарівною вродою, ніжністю, тендітністю. Про українську жінку сказано і написано немало. Вона надихала і поетів, і композиторів, і художників, завжди оберігала свій рід український. І не раз їй доводилося ставати войовницею за майбутнє України.
21 лютого світове співтовариство відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде, воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.
Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, самобутньої культури немає народу.
З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Українське товариство охорони птахів пропонують взяти участь у щорічній природоохоронній акції «Горлиця звичайна – птах року 2020». (далі – акція).
Українське товариство охорони птахів представило пташиний символ 2020 року - горлицю звичайну. Горлиця звичайна (лат. Streptopelia turtur) - вид птахів з родини голубових (Columbidae).
Протягом року до обраного виду прикута особлива увага - дослідникам важливо з’ясувати його чисельність, поширення, потреби й проблеми, а також якомога ширше розповісти про його життя в природі.
Щорічно 15 лютого, у річницю виведення військ з Афганістану, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Сьогодні ми вшановуємо мужність наших співвітчизників, які, будучи вірними військовій присязі, брали участь у локальних війнах і збройних конфліктах, що точилися на території багатьох іноземних держав.
Ми живемо в сучасному світі в добу технологій, які дуже стрімко розвиваються та захоплюють усі сфери нашого життя. Як часто ми бачимо дитину, яка не відриває очей від екрана смартфона чи планшета – у парку, в кафе, у дворі біля дому, у транспорті і т. д. Читаючи більше книжок, діти отримують шанс відкрити для себе нові ідеї та цілі світи, про існування яких вони навіть не здогадувалися.
Вже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос. Учасники акцій, присвячених цьому дню, обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн.
«Читання - це оди
... Читати далі »